Randall Gruppe Hájik

Anketa

Novinky

RSS

RSS

Hlavná stránka

V PERME ZADRŽANÝCH 7 FANÚŠIKOV ZENITU

Včera 16.augusta sa v Rusku v Perme odohral zápas medzi domácim Amkarom Perm a Zenitom Petrohrad. Z jedného blogu sme skopírovali, čo sa stalo... Originál: tu.
Během včerejšího utkání Premier ligy mezi Zenitem a domácím Amkarem bylo zadrženo 7 fanoušků Zenitu, kteří pálením sedaček během zápasu dvakrát způsobili požár na hostujícím sektoru. Dohromady shořelo kolem 40 sedaček a několik dalších bylo vytrháno. Na stadionu pak muselo zasahovat několik hasičských aut. Všichni byli po krátké době puštěni na cestu zpět do Petrohradu a v nejbližší době proti nim bude vznešeno obvinění z trestného činu výtržnictví. Zástupci klubu Zenit Petrohrad se po utkání omluvili za počínání sedmera fanoušků a přislíbili uhradit Amkaru škodu, která byla vyčíslena na 30 tisíc rublů. Video uvnitř článku (tu)...

OMON dále zasahoval proti Zenitovským ultras, kterých do daleké Permi dorazilo několik set, i před utkáním v okolí stadionu Zvezda, když fanoušci odpalovali dýmovnice. Skupiny fanoušků byly poté zahnáni do sektoru na stadion. Po skončení zápasu už proběhlo vše bez problémů.
Žádné komentáře
 
..:: Stránka obsahuje aj materiál, ktorý niektorí ľudia môžu považovať za kontroverzný. Tento materiál nemá za účeľ navádzať k výtržnostiam, snaží sa iba informovať o reálnom dianí skupiny Randall Gruppe Hájik (RGH). Ďalej chcem upozorniť verejnosť, že za komentáre návštevníkov podľa zákona nezodpovedá webmaster stránky ::..