Randall Gruppe Hájik

Anketa

Novinky

RSS

RSS

Hlavná stránka

SPRÁVY Z POĽSKA

Zdroj: www.hooligans.cz
Zprávy z Polska (víkend 12.-13.9.2009)
Polonia Bytom - Piast Gliwice - 940 hostů z Gliwic na zápase své dlouholeté družby. Piast měl menší potyčku s ochrankou. Navíc jeden z Piastu dostal zákaz na stadiony za odpálení chorea.
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów - cca. 1200 hostů - v tom 200 fans z Widzewu (nejvíce jich bylo přímo z Belchatowa, kde má Widzew svůj velký fanclub). Před zápasem nabíhá několik fans Ruchu k pokladnám domácích, kde napadá několik domácích. Fanoušci GKS Belchatowa, kterých bylo v kotli okolo 700 si na sebe vzali zelená trika, což vytvořilo celkem pěkný efekt.
Družební zápas Cracovia - Arka Gdynia se hrál v Sosnowci, a přilákal 1300 fans Craxi a 310 z Arky.
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin - hostující fans byli ve složení 105 Zaglebie, 10 Arka, 5 Odra Opole. LKS Lodž zkoušela volat Zaglebii Lubin a nabízela bitku, ale Zaglebie L. nepřijalo.
Flota Świnoujście - Stal Stalowa Wola - asi 20 hostí dorazilo do Wroclawi, kde byli napadeni Slaskem Wroclaw. Porážka Stalu.
Elana Toruń - Ruch Radzionków - 15 hostů z Radzionkowa. Po zápase proběhla krátká ustawka, kterou za 15 vteřin vyhrává Elana.
Proběhla také ustawka Legion Piła (FC Lech Poznań) vs. GKM Grudziądz - 19 na 19. Po 40 vteřinách vítězí Lech.

Zprávy z Polska (víkend 5.-6.9.2009)
Po utkání Pogon Štětín - Motor Lubin (na kterém bylo 150 hostů - včetně delegací z Chelmu, Slasku Wroclaw či Gorniku Leczna) došlo k bitce banda na bandu. Na straně Motoru cca.80 lidí, na straně Lechu cca. 100 lidí. Po minutě divoké bitky vítězí Lech.
Na zápase Miedz Legnica - Elana Toruň bylo zajímavé "choreo", které pro první poločas připravili domácí svým fotbalistům, kterým se chtěli odvděčit za mizerné výsledky. Prázdny byl domácí kotel, a na plotě visel transparent s nápisem "BEZ AMBICJI - BEZ DOPINGU!" (=žádné ambice, žádné fandění!). Hosté z Elany nesměli do hostujícího sektoru, takže díky zákazu 0 hostů.
Po zápase Okocimski KS Brzesko - Stal Rzeszow, kam vyjelo 86 fans Stalu, byl v Rzeszowě pokus 40tky chuligánů Resovia Rzesow napadnout bus s fanoušky Stalu. Bus však doprovázela policie, a tak k ničemu většímu nedošlo.
Po zápase Kolbuszowianka Kolbuszowa – Igloopol Debica bylo 40 hostů z Igloopolu, kteří byli vyzváni k boji od hools Wisloke Debnice a Siarky Tarnobrzeg. Igloopol však zájem o bitku neměl a vyhnul se boji.
Karpaty Krosno – Stal Sanok - na zápase 460 hostů (i když obdrželi jen 250 lístků). Před zápasem rvačka se security a policajtama, jeden zatčený. Karpaty ukončily ještě před zápasem družbu s Czuwaj Przemysl.
Žádné komentáře
 
..:: Stránka obsahuje aj materiál, ktorý niektorí ľudia môžu považovať za kontroverzný. Tento materiál nemá za účeľ navádzať k výtržnostiam, snaží sa iba informovať o reálnom dianí skupiny Randall Gruppe Hájik (RGH). Ďalej chcem upozorniť verejnosť, že za komentáre návštevníkov podľa zákona nezodpovedá webmaster stránky ::..