Randall Gruppe Hájik

Anketa

Novinky

RSS

RSS

Hlavná stránka

SPRÁVY Z POĽSKA

 

Sokół Aleksandrów Łódzki - Stal Rzeszów - na tento zápas dorazila 40tka chuligánů Resovie Rzeszow, která chtěla vychytat Stal na výjezdu. Když viděli na stadionu pouze tři fanoušky Stalu, tak kotel obsadili (jeden fanoušek Stalu utekl, zbytku Resovia pomohla s odchodem). Po obsazení kotle vyvěsili chuligáni Resovia Rzeszow vlajku "2.LIGA NE DLA ŽYDA" (2.liga není pro židy).
Na utkání Tur Turek - Elana Toruň dorazilo 81 hostí, které cestou jistila policie. Čekající chuligáni LKS Lodž a Gorniku Konín, kteří na fans Elany čekali, tak vyšli na prázdno.
GKS Tychy, které hráli v Zielone Góre si cestu tam také užili. 70tku GKS Tychy napadlo Zaglebie Sosnowiec a BKS Bielsko Biala. Poblíž Zielone Gory ještě čekala na Tychy 70tka Zaglebie Lubin, ale policie napadení zabránila.
KSZO Ostrowiec hrál s Wartou v Poznani, a přišlo ho krom 90tky z KSZO podpořit i 800-900 družebních přátel z Lechu. 10-15 lidí z KSZO tratí šály, když je napadne skupina Korony Kielce.
ŁKS Lodž - Wisła Płock - na fans Plocku (279 v kotli) číhalo 160 hools LKS a Zawisza Bydgoszcz. Policie však vše uhlídala.
Pogoñ Szczecin - Sandecja Nowy Sacz - 33 hostů Sandecje, kteří přijeli vlakem jsou na cestě zpět napadeni chuligány Pogonu Štetín. Prohra Sandencje.
Zajímavé bylo i utkání Korona Kielce - Cracovia Krakow, kdy ještě před 6 měsíci měly oba kluby družbu, ale nyní už je to nenávist. Utkání bylo plné úrážek typu "Krakowské kurvy" atd. Utkání navštívila i 60tka fans Polonie Warszawa, která má družbu s oběma kluby, a která situaci vyřešila diplomaticky - sedli si do sektoru, který byl v půlce od kotle hostů a kotle domácích.
Jediná hlášená bitka na počty z Polska je mezi Glinikiem Gorlice a Okocimským Brzeskovem 10 na 10 do 21ti let. Po minutě vítězí Okocimští.

Žádné komentáře
 
..:: Stránka obsahuje aj materiál, ktorý niektorí ľudia môžu považovať za kontroverzný. Tento materiál nemá za účeľ navádzať k výtržnostiam, snaží sa iba informovať o reálnom dianí skupiny Randall Gruppe Hájik (RGH). Ďalej chcem upozorniť verejnosť, že za komentáre návštevníkov podľa zákona nezodpovedá webmaster stránky ::..