Randall Gruppe Hájik

Anketa

Novinky

RSS

RSS

Hlavná stránka

SPRÁVY Z BULHARSKA

Zdroj: www.hooligans.cz
 

Ve čtvrtek proběhla v Sofii domluvená bitka mezi chuligány CSKA Sofia a Dynamem Moskva v počtu 15 na 15. Po minutě férového boje vítězí chuligáni Dynama. Jednalo se o historicky první domluvený střet na počty u hools CSKA. Do této doby probíhaly v Bulharsku bitky většinou klasickým balkánským stylem (tedy zbraně, kameny atd.). Chuligáni CSKA Sofia se už nějakou dobu snaží o domluvené střety, a za posední dobu se pokoušeli vyzvat několikrát na něco podobného své městské rivaly z Levski, a taktéž se pokoušeli o něco podobného i s Lokomotivev Plovdiv, žel soupeři odmítali.
Fanoušci CSKA Sofia mají také na tuto sezónu zákaz výjezdu na hřiště Litex Loveč za poslední (tradiční) výtržnosti, které tomuto klubu bez chuligánů každoročně tropí.

Žádné komentáře
 
..:: Stránka obsahuje aj materiál, ktorý niektorí ľudia môžu považovať za kontroverzný. Tento materiál nemá za účeľ navádzať k výtržnostiam, snaží sa iba informovať o reálnom dianí skupiny Randall Gruppe Hájik (RGH). Ďalej chcem upozorniť verejnosť, že za komentáre návštevníkov podľa zákona nezodpovedá webmaster stránky ::..