Randall Gruppe Hájik

Anketa

Novinky

RSS

RSS

Hlavná stránka

SLEZSKÉ DERBY

V stredu sa odohralo Slezské derby medzi SFC Opava a Baníkom Ostrava. Oba tábory pripravili peknú šou, či mimo štadióna, či priamo na štadióne, však posúďte sami v článku, ktorého autorom sú Baníkovci....
Hlavní naše skupina přijíždí do Opavy vlakem, snažíme se od samého začátku trhnout policii, to se ovšem podaří pouze 30 členné skupině... Zbytek míří za jasným cílem a tou je hospoda, kde se nacházeji opavští spolu se Slaskem. Bohužel nás ale policie natlačila zpatky do hlavního kordonu.
Těsně před hospodou opavských nás chce policie vytlačit bokem do ulice, což se jí ovšem moc nedaří a obě bandy na sebe několikrát nabíhají až se na jednom parkovišti střetnou. Boj trvá asi minutu - střet je vyrovnaný než vše ukončujou psi.

Druhá skupina se později střetává s partičkou ze Slasku a známýma postivičkama z Opavy, kde si vítězství připisuje Banik spolu s GKS.
Na stadioně vypukají výtržnosti počátkem 2. poločasu, kdy Baník začne prolamovat plot před sebou. Opava odpovídá tím, že běží k našemu sektoru a snaží se strhnout naši flagu. Což se jí nakonec nedaří. Než Baník zareaguje, tak už na hřišti je spousta fízlů spolu s ochrankou. Nutno podoknout, že Baník měl jediné místo jak se mohl dostat na hřiště. Rohy sektoru byly oddělené ochrankou a hlavně plotem.
Po zápase propukají boje s policii a ostravskými fans. Při odchodu ze stadionu napadá Opava se Slaskem v 80-100 lidech ostravské. Někteří se bijou někteří z ostravských utíkají. Hlavni banda Baníku spolu s 30 GKS se formuje a hecuje a jde opavským vstřic v cca 150-200 lidech. Boj trvá chvíli a opavští spolu se Slaskem berou nohy na ramena. Znovu se vidíme o pár ulic dál, kde se na sebe hecujeme a opavští spolu se Slaskem místo střetu opět volí útěk ke svojí hospodě, kde se schovají a formují v nesmyslném tunelu. Vše ukončuje příjezd policie. Ještě proběhne hon na pár opavských a jede se se domů.. Nutno podoknout, že se po celém městě konalo spousty rvaček jak před zápasem tak i po.
Banik s Gieksou a Opava se Slaskem udělali parádní derby, na které se bude dlouho vzpomínat.

FOTKY:
http://www.hooligans.cz/galerie/thumbnails.php?album=544
VIDEÁ:
http://www.hooligans.cz/view.php?cisloclanku=2009090010
Žádné komentáře
 
..:: Stránka obsahuje aj materiál, ktorý niektorí ľudia môžu považovať za kontroverzný. Tento materiál nemá za účeľ navádzať k výtržnostiam, snaží sa iba informovať o reálnom dianí skupiny Randall Gruppe Hájik (RGH). Ďalej chcem upozorniť verejnosť, že za komentáre návštevníkov podľa zákona nezodpovedá webmaster stránky ::..