Randall Gruppe Hájik

Anketa

Novinky

RSS

RSS

Hlavná stránka

NK MARIBOR - SPARTA PRAHA - pohľad Mariboru

Zdroj: www.hooligans.cz
 

Ve středu večer voláme Spartě, jestli chce férovku nebo ne. Souhlasí, že beze zbraní, z Prahy prý vyjedou v 6 ráno a dají vědět až budou ve Vídni, ve 4, že se střetneme, ale prosej že 50-50 beze zbraní, ať nás není víc…Dohoda tedy je, že až budou ve Vídni nás zavolají, my jim pošlem auto naproti, které je navede na bezpečné místo. My plánujeme sraz na půl čtvrtou, bitka domluvena na 4.

Ráno posílají zprávu, že jeden bus chuligánů vyjel z Prahy. Ve 12.30, že jsou 10km před Vídní. V tu dobu osádka naváděcího auta popíjí a pomalu se chystá na cestu do Grazu. V 13.35 přichází SMS, že jsou už v Mariboru a jedou na hlavní náměstí, kde je sraz všech fanoušků Sparty. Náhodou bus zastaví na zastávce 20m od naší čtveřice, která jim měla jet naproti do Grazu. Hned jdeme k busu a ptáme se, proč nás chtěli tak přelstít, naštěstí si jich policie nevšimla, tak je vedeme na Tezno (čtvrť v MB). Říkáme jim, že sice není fér co udělali, ale ať tu počkají. Ukázali jsme jim bezpečnou restauraci, a místo, kde by měl být piknik. Řekli jsme, že se pokusíme dát dohromady co nejdřív a ve 14.20 je opouštíme.

Takže došlo ke změnám, protože se češi nedrželi domluvy, část našich je chtěla napadnout se zbraněmi, když se oni nedrželi domluvy, tak my taky ne. Nakonec je vše po kontrolou a nikdo je neatakuje.

Češi v nějakém strachu nebo panice v intervalu od 14.20 do 15.00 posílají 10 sms a 5x volají kde jsme, že nebudou čekat a tohleto támhleto, tak jsme jim řekli, že jestli chtěj férovku, nechť se drží domluvy, řeklo se za hodinu. O půl čtvrtý nás jde 45 na Tezno bez lidí, kteří je chtěli napadnout zbraněmi (jinak by nás bylo 100), protože jsme chtěli být fér, aby se nemohlo říct, že nemáme čest. Ve 4 jsme na místě, ale od našich hlídky hlídající 800m vzdálenou křižovatku dostáváme hlášku, že přijíždí zásahovka, takže se někdo z nás schová, někdo ujíždí autem, i Češi se schovávají. Po 5 minutách Češi vycházejí a jdou k nám. Během chvíle ale zasahuje policie. My pak do sedmi večer evakujeme naše lidi schované v lese.
Ještě to, že kromě 50 lidí z busu měli ještě vedle 4 auta, takže jich bylo o 20 víc. Oni řekli, že je všechno OK, ale proč museli tak dlouho čekat, jestli jsme se snad báli?
Kdybychom věděli, že nebudou fér, a chtěli jsme, tak jsme je mohli napadnout po našem – po balkánsky, toho se Češi nejvíc bojí.

Co se týče událostí v centru. Stará praxe našich fízlů. Češi jsou ve 2-3 zablokovaných ulicích v centru, kde se mohou pohybovat a popíjet, takže tady nic velkého podniknout nejde.
Co vím, tak snad 7 našich napadlo nějaký Čechy mimo kordon, berou nějaké šály, jednoho našeho však rozbili. Jeden náš knokautuje fízla, chceme zaútočit z partizánské ulice, ale fízlové na koních nás zatlačí zpět. Potom policajti začnou Čechy tlačit ke stadionu a dochází k nějaké strkanici mezi nimi.
Uvidíme jak to bude vypadat při odvetě v Praze. Sice to Maribor posral a prohrál 2:0, takže není taková motivace, nicméně jdeme banda tam nahoru, aby viděli co je balkánská mentalita.

 

 

Žádné komentáře
 
..:: Stránka obsahuje aj materiál, ktorý niektorí ľudia môžu považovať za kontroverzný. Tento materiál nemá za účeľ navádzať k výtržnostiam, snaží sa iba informovať o reálnom dianí skupiny Randall Gruppe Hájik (RGH). Ďalej chcem upozorniť verejnosť, že za komentáre návštevníkov podľa zákona nezodpovedá webmaster stránky ::..