Randall Gruppe Hájik

Anketa

Novinky

RSS

RSS

Hlavná stránka

NK MARIBOR - SPARTA PRAHA - pohľad Sparty

Zdroj: www.hooligans.cz
Den před utkáním volají slovinci jestli půjdem na počty s otázkou 20, 50 nebo 100. Odpovědí jim je 50. Vyrážíme ve čtvrtek v 7 ráno. Při vjezdu do Mariboru jsme místními naváděni k místu kde má dojít k měření sil. Chtějí hodinu, že se musí sejít. Čekáme v kavárně v jakémsi supermarketu. Přichází zpráva, že do 10 minut jsou na místě. Zvedáme se ze židlí a jdeme počkat do parku. Kolem nás krouží na kole jejich zvěd. Z 10 minut se stává 40. Víme, že někteří z nich stojí za jednou budovou u parku. Vyrážíme jim naproti. Jeden z nich k nám jde naproti, že jich je jen 25 a mají problém se sejít.

Nabízíme tedy zmenšení počtu, což odmítají. V tom přijíždí benga, obklíčí nás, jednoho z našich zatknou a přivolají bus aby nás odvezl k stadionu, kde jsme drženi 2,5 hodiny, během toho se dozvídáme, že další naše lidi zadrželi na hlavním náměstí při potyčkách s mariborskými a policií. Přichází hodina otevření bran stadionu, zvedáme se, měníme vouchery za lístky a jdeme k turniketům a osobním prohlídkám. Zde probíhá další zadržení těch co chtěli pronést pyro a těch co si nenechali líbit důkladnou prohlídku. A tak se nakonec schází na jedné policejní stanici 16 lidí. Všichni s pokutou převážně 272 Euro. Okolo půlnoci pouští první ven. O půl druhé jsme komplet a jedem domů.
Žádné komentáře
 
..:: Stránka obsahuje aj materiál, ktorý niektorí ľudia môžu považovať za kontroverzný. Tento materiál nemá za účeľ navádzať k výtržnostiam, snaží sa iba informovať o reálnom dianí skupiny Randall Gruppe Hájik (RGH). Ďalej chcem upozorniť verejnosť, že za komentáre návštevníkov podľa zákona nezodpovedá webmaster stránky ::..