Randall Gruppe Hájik

Anketa

Novinky

RSS

RSS

Hlavná stránka

KLADNO - BRNO

Zaujímavý zápas sa odohral v Kladne, kde buzerácia SBS nepoznala hraníc, môžete si prečítať, čo sa tam stalo v článku z hooligans.cz
16 fans Brna bylo zatčeno na tomto zápase a na 2 dny uvězněno. Policie se jim snažila přišít, že měli ve skupině 40 lidí vniknout bez lístků do jiného než hostujícího sektoru a nechtěli jej opustit po prvním vyzvání. Také bylo zkoušeno navlíknout na ně napadení ochranky. Jak je vidět na tomto videu (od 0:23), ochranka s podporou v zádech policie lynčuje nic nedělající fanoušky. Za tohle bylo 16 namátkou vybraných brněnských fans zadrženo a upřena jim svoboda pohybu na 45hodin. Nakonec byli propuštěni bez obvinění (1), (2). Ukázkový příklad šikanózního jednání policie.

Súvisejúci článok: http://jkg.hooligans.cz/view.php?cisloclanku=2009092001
Žádné komentáře
 
..:: Stránka obsahuje aj materiál, ktorý niektorí ľudia môžu považovať za kontroverzný. Tento materiál nemá za účeľ navádzať k výtržnostiam, snaží sa iba informovať o reálnom dianí skupiny Randall Gruppe Hájik (RGH). Ďalej chcem upozorniť verejnosť, že za komentáre návštevníkov podľa zákona nezodpovedá webmaster stránky ::..