RSS

Hlavná stránka

VÍKEND V SKRATKE

Počas víkendu sa udiaľo niekoľko zaujímavých akcií, my vám prinášame aspoň nejaké info o nich...
UKRAJINA: V sobotu 1.8. sa v Ukrajine uskutočnila bitka medzi chuligánmi mužstiev Krivoj Rog a Dynamo Kyjev. Domáci v počte cca 80-90ks, hostia dorazili na rande v počte 45ks. Po asi troch minútach boja si víťazstvo pripisuje Dynamo.
Video z bitky

TALIANSKO: V ten istý deň sa odohral aj priateľský zápas Genoa - Nice. Zápas sprevádzali výtržnosti medzi fanúšikmi oboch tímov.
obrázek

obrázek

obrázek

obrázek

obrázek

obrázek

POĽSKO: V nedeľu 2.8. sa uskutočnil v Poľsku piknik chuligánov 15 na 15 do 21 rokov. Na jednej strane Chelmianka Chelm (v tom 7ks z Górnik Łęczna), na strane druhej chuligáni Widzew Łódź. Po cca dvoch minútach boja víťazia chuligáni z Widzewu.
Žádné komentáře

..:: Stránka obsahuje aj materiál, ktorý niektorí ľudia môžu považovať za kontroverzný. Tento materiál nemá za účeľ navádzať k výtržnostiam, snaží sa iba informovať o reálnom dianí skupiny Randall Gruppe Hájik (RGH). Ďalej chcem upozorniť verejnosť, že za komentáre návštevníkov podľa zákona nezodpovedá webmaster stránky ::..